Pro nejrychlejší závodníky Magne B6

Ti nejrychlejší závodníci ve vybraných kategoriích se mohou těšit na tradiční oblíbené volně prodejné doplňky stravy s Magne B6 Forte Active od společnosti SANOFI obsahující kombinaci hořčíku a vitamínu B6, které přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání a podporují normální činnost nervové soustavy.

Hořčík

Je prvek, který potřebuje každá buňka v těle. Jeho dostatek je důležitý pro naše fyzické a psychické zdraví.Je důležitý pro naše nervy a psychiku, zmírňuje únavu a vyčerpání a podporuje normální funkci našich svalů. Kromě toho přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.Hořčík patří k minerálům, které jsou pro naše tělo nezbytné, a proto je třeba dbát o jeho dostatečný příjem.Pro účinné využití hořčíku je důležité, aby měl organismus současně také dostatek vitamínu B6.Proč je dostatek vitamínu B6 pro naše tělo tak důležitý?

Vitamín B6 je pro naše tělo bezpochyby nepostradatelný. Podílí se na širokém spektru metabolických a fyziologických procesů.A tak nám v každodenním životě např. pomáhá bojovat proti únavě a vyčerpání, podporuje naši energii, psychiku a nervovou soustavu.V kombinaci s hořčíkem plní vitamín B6 důležitou úlohu.Hořčík a vitamín B6 přispívají k normální funkci nervového systému, k normální psychické činnosti, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normálnímu energetickému metabolismu. Hořčík přispívá k normální funkci svalů.

Magne B6 - Sanofi
Magne B6 – Sanofi